Müükapartment
Rental Apartment with Parking in Lanester
99 990 €
4761 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
21 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom apartment is located on the first floor of a small block of flats in Lanester, close to all amenities. It includes an entrance, kitchen, bathroom, and a storage space of approximately 8 m². A private parking space is also provided. The property is part of a six-unit condominium with an average annual budget contribution of 694 €. No maintenance work is required.
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
231 kWh/m²/yrD
Class D — 231 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
109 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalRand
3 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.