Müükhouse
Renovated Townhouse with Potential in Argeles-Sur-Mer
165 000 €
1179 €/m²
7
Toad kokku
2
Magamistoad
3
Vannitoad
140 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-level townhouse, located in the centre of Argeles-Sur-Mer, offers the potential to create three apartments. It currently features three living spaces, two kitchens, two bedrooms with the possibility of a third, three bathrooms, and two W.C.s. The property has significant volume and could accommodate a large family.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
72 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.