Müükhouse
Renovated Townhouse with Barn in Villefagnan
139 900 €
560 €/m²
10
Toad kokku
250 m²
Elamispind
980 m²
Krunt
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-storey townhouse offers four bedrooms and two bathrooms, with a renovated barn providing additional space. The property features a garden, courtyard, and multiple garages, located in the town centre near amenities.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust4
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, lesiteimmo.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
9 kmRaudteejaam
9 kmLennujaam
86 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
5 kmKeskkool
9 kmÜlikool
41 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

other room
Renovated Townhouse with Barn in Villefagnan
139 900 €
560 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1955668
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.