Müükapartment
Renovated Studio with Lift in Strasbourg
84 500 €
5281 €/m²
1
Toad kokku
24/7
Turvalisus
16 m²
Elamispind
Kirjeldus
This studio apartment features a living area with a fitted kitchenette and a separate toilet. The property benefits from a recent renovation, a communal heating and hot water system, and a lift. It is located in the Neudorf district, near the Schluthfeld tram stop and local shops.
Energiaklass
220 kWh/m²/yrD
Class D — 220 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
49 kg CO²/m²/yrD
Class D — 49 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
10 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Renovated Studio with Lift in Strasbourg
84 500 €
5281 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Marc ZANUTTINI
Raphaël Immo
Viide: STRASBOURG-NEUDORF-RUESAINTDIÉ-RAPHAELIMMO67
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.