Müükhouse
Renovated Semi-Detached House with Garden in Villerupt
277 650 €
2295 €/m²
Rue Saint Victor, 54190, Villerupt
7
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
121 m²
Elamispind
298 m²
Krunt
9.34 m²
Terrass
Kirjeldus
This seven-room, semi-detached house features three bedrooms and two bathrooms. The property includes a west-facing terrace, private garden, and garage, situated in a quiet residential area of Villerupt. The house was fully renovated in 2018 and includes a fitted kitchen and a basement with potential for additional living space.
Ehitusaasta1975
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Asukoht
Rue Saint Victor, 54190, Villerupt
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,8 km7 minLennujaam
25 km1.1hHaridus
Lasteaed
600 m9 minAlgkool
2,7 km7 minKeskkool
800 m13 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
2,4 km6 minRestoran
2,4 km6 minKaubanduskeskus
11 km29 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
2,4 km6 minHaigla
5 km14 minVeterinaaria
2,3 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m14 minRand
23 km1.0hKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
2,8 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. mai 2026 | 282 640 € | 2336 € / m² | Algne |
| 15. mai 2026 | 277 650 € | 2295 € / m² | -1.8% |