Müükhouse
Renovated Longère with Garden near Muids
398 000 €
1793 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
222 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
1400 m²
Aed
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom house features a spacious 85 m² living area with double-glazed windows offering views of the surrounding countryside. The property includes a 1400 m² garden and three parking spaces, situated 10 minutes from Muids.
Ehitusaasta2022
Energiaklass
131 kWh/m²/yrC
Class C — 131 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
7 kmLennujaam
61 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
6 kmKeskkool
6 kmÜlikool
21 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
6 kmRestoran
6 kmKaubanduskeskus
27 kmPank
7 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
6 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
7 kmPhoto Tour

Renovated Longère with Garden near Muids
398 000 €
1793 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Objectif Pierre
Viide: VM2589-OBJECTIFPIERRE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 420 000 € | — | Algne |
| 7. mai 2026 | 398 000 € | — | -5.2% |