Müükhouse
Renovated House with Veranda in Rosport
695 000 €
3757 €/m²
6
Magamistoad
185 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
10 m²
Terrass
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom house features a separate kitchen and living room. The property includes a veranda leading to a terrace and small garden, with two parking spaces and a vaulted cellar.
Ehitusaasta1916
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
11 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
19 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.