Müükhouse
Renovated House with Terrace near Saint-Chinian
199 000 €
948 €/m²
6
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
210 m²
Elamispind
2400 m²
Krunt
2400 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house features a 45 m² living area and a 23 m² bathroom on the ground floor, with two additional bedrooms and a shower room on the upper level. The property includes a 40 m² terrace, a 2,400 m² garden, and a car-port, situated 10 minutes from Saint-Chinian.
Ehitusaasta1850
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
29 kmLennujaam
90 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
8 kmKeskkool
7 kmÜlikool
32 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
7 kmRestoran
6 kmPank
8 kmTervishoid
Apteek
8 kmArst
8 kmHaigla
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
8 kmRand
13 kmPhoto Tour

bathroom
Renovated House with Terrace near Saint-Chinian
199 000 €
948 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Optimhome Immobilier
Viide: 830038017156
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 30. dets 2025 | 190 000 € | 1557 € / m² | Algne |
| 8. apr 2026 | 225 000 € | 1071 € / m² | +18.4% |
| 7. mai 2026 | 199 000 € | 948 € / m² | -11.6% |