Müükhouse
Renovated House with Terrace in Villejuif
493 500 €
7050 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
70 m²
Elamispind
125 m²
Krunt
13 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house features a 13 m² terrace and a recently renovated interior. The property offers a blend of traditional charm and modern comfort, situated in a sought-after residential area of Villejuif.
Ehitusaasta1930
Energiaklass
176 kWh/m²/yrC
Class C — 176 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

bedroom
Renovated House with Terrace in Villejuif
493 500 €
7050 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
à Toi Ton Toit - Le Kremlin-Bicêtre
Viide: ME-AT-1055-SOIMMOBILIER
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.