Müükhouse
Renovated House with Terrace in Lorient Centre
599 900 €
3015 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
199 m²
Elamispind
180 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom house features a contemporary renovation with high ceilings and a spacious layout. The property includes a terrace, garage, and cellar, situated in the centre of Lorient.
Ehitusaasta1948
Energiaklass
91 kWh/m²/yrC
Class C — 91 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
18 kg CO²/m²/yrC
Class C — 18 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
109 kmHaridus

terrace patio
Renovated House with Terrace in Lorient Centre
599 900 €
3015 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
JINVESTY-IMMOBILIER
Viide: 132410020
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.