Müükhouse
Renovated House with Pool in Le Buis
208 650 €
1227 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
170 m²
Elamispind
2897 m²
Krunt
Lõuna
Suund
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-room, four-bedroom house features a total of three bathrooms and a 40 m² covered terrace. The property includes a swimming pool, summer kitchen, and a 2,897 m² garden, situated in a tranquil countryside setting near Nantiat.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, optimhome.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
17 kmHaridus
Algkool
4 kmKeskkool
3 kmÜlikool
21 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Toidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
24 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
7 kmHaigla
15 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
6 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

Renovated House with Pool in Le Buis
208 650 €
1227 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 29. dets 2025 | 213 900 € | 1258 € / m² | Algne |
| 21. apr 2026 | 208 650 € | 1227 € / m² | -2.5% |