Müükhouse
Renovated House with Office Space in Marquion
349 900 €
997 €/m²
6
Toad kokku
351 m²
Elamispind
1200 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom house features a 70 m² living area, a 66 m² independent office space, and a 1,200 m² plot. The property includes a courtyard, carport, terrace, and a pond with koi carp, situated in the dynamic commune of Marquion.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
38 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
6 kmKaubanduskeskus
13 kmPank
8 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
11 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.