Müükhouse
Renovated House with Garden near Condom
179 000 €
1279 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
140 m²
Elamispind
1015 m²
Krunt
35 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom house features a recently renovated bathroom and a functional kitchen with direct access to a terrace. The property includes a garage, a large garden, and two terraces, situated in a quiet, countryside setting near Condom.
Ehitusaasta1970
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
9 kmLennujaam
87 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
35 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
3 kmArst
3 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
17 kmPhoto Tour

Renovated House with Garden near Condom
179 000 €
1279 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 220 000 € | 1571 € / m² | Algne |
| 24. dets 2025 | 192 000 € | 1371 € / m² | -12.7% |
| 23. apr 2026 | 179 000 € | 1279 € / m² | -6.8% |