Müükhouse
Renovated House with Garden in Montauban
349 000 €
2585 €/m²
6
Toad kokku
135 m²
Elamispind
2400 m²
Krunt
2500 m²
Aed
24/7
Turvalisus
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This six-bedroom, one-bathroom house features a 40 m² open-plan kitchen and living area with access to two terraces. The property includes a 2500 m² garden with a wooded area and is situated in a quiet location with a dominant view, close to the city centre and with easy access to the southern bypass.
Ehitusaasta1979
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
41 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
41 kmRaamatukogu
LähedalRand
6 kmKeskkond

Renovated House with Garden in Montauban
349 000 €
2585 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1630944
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.