Müükhouse
Renovated House with Garden in Miniac-Morvan
369 359 €
1954 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
189 m²
Elamispind
1770 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house is situated in a tranquil countryside setting near Miniac-Morvan. The property features a 1770 m² garden and two parking spaces, with proximity to the sea and hiking trails.
Ehitusaasta1948
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Aed
Maavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: megagence.com
Energiatõhusus
Energiaklass
200 kWh/m²/yrD
Class D — 200 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
9 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
50 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
4 kmKeskkool
7 kmÜlikool
16 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
30 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
13 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
6 kmKeskkond

bedroom

Renovated House with Garden in Miniac-Morvan
369 359 €
1954 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
megAgence
Caroline CORRE
Viide: 198187
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 31. jaan 2026 | 380 250 € | 2012 € / m² | Algne |
| 7. veebr 2026 | 374 359 € | 1981 € / m² | -1.5% |
| 6. mai 2026 | 369 359 € | 1954 € / m² | -1.3% |