Müükhouse
Renovated House with Garden in Irreville
253 000 €
1874 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
135 m²
Elamispind
1050 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house has been fully renovated with recent updates to insulation, electricity, plumbing, roofing, and windows. The property features a garden, multiple outbuildings, and is located near Évreux, Gaillon, and Louviers.
Energiaklass
125 kWh/m²/yrC
Class C — 125 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
29 kg CO²/m²/yrC
Class C — 29 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
80 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalArst
6 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
5 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.