Müükhouse
Renovated House with Garden in Chaudon
238 500 €
2338 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
102 m²
Elamispind
224 m²
Krunt
224 m²
Aed
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house features a 48m² living-dining area with an open-plan kitchen. The property includes a 224m² garden and two parking spaces, situated in the centre of Chaudon village.
Ehitusaasta2008
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust3
KütePuit
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
188 kWh/m²/yrD
Class D — 188 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
55 kg CO²/m²/yrA
Class A — 55 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
60 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
23 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
24 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
3 kmArst
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
24 kmPhoto Tour

Renovated House with Garden in Chaudon
238 500 €
2338 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Clarisse BERTRAND
IAD France
Viide: 2017170
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.