Müükhouse
Renovated Guesthouse with Pool in Manacor
2 500 000 €
3571 €/m²
10
Toad kokku
10
Magamistoad
8
Vannitoad
700 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
25 000 m²
Krunt
Kirjeldus
This guesthouse offers 10 bedrooms and 8 bathrooms, with an additional 2 toilets. It features a heated swimming pool, tennis court, and a 1,000 m² constructed area on a 20,000 m² plot. The property includes two kitchens, a terrace, and a large garden, with individual heating and a digital security system.
Ehitusaasta1940
Energiaklass
236 kWh/m²/yrE
Class E — 236 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
63 kg CO²/m²/yrE
Class E — 63 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
5 kmLennujaam
35 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
5 kmRestoran
5 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
5 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
15 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.