Müükapartment
Renovated Flat with Modern Kitchen in Sindi
52 000 €
1992 €/m²
Kooli tn 5, Sindi linn
1
Toad kokku
26.1 m²
Elamispind
3554 m²
Krunt
Kirjeldus
This one-bedroom flat features a fully renovated interior with a modern kitchen and a combined bathroom with a shower. The property is located on the fourth floor of a recently renovated building with 44 units, offering central heating and convenient access to local amenities.
Ehitusaasta1999
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus4 / 4
KüteGaas
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
F
Class F
Asukoht
Kooli tn 5, Sindi linn
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minLennujaam
112 km4.9hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
10 km25 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
200 m4 minRestoran
7 km18 minPank
9 km23 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
9 km22 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
9 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
700 m11 minKeskkond
Raudtee
1,1 km18 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.