Müükapartment
Renovated Flat with Balcony in Villeneuve-sur-Lot
135 800 €
1787 €/m²
3
Toad kokku
76 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat features a recently renovated interior and a small balcony. The property is situated on the first floor of a three-unit building, close to the town centre. It includes double-glazed windows, reversible air conditioning, and secure intercom access.
Ehitusaasta1900
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus1 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
48 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
25 kmPank
LähedalRand
17 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

dining room
Renovated Flat with Balcony in Villeneuve-sur-Lot
135 800 €
1787 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Krys'immo
Viide: 434AT
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.