Müükapartment
Renovated Flat with Balcony in Ropka
139 000 €
2217 €/m²
Aardla tn 5, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
62.7 m²
Elamispind
3436 m²
Krunt
2 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-room flat features two bedrooms and one bathroom. The property has been fully renovated with new electrical wiring and plumbing, including a 9 m² kitchen and a 2 m² balcony. It is located in the Ropka district of Tartu, within walking distance of the Emajõgi river.
Ehitusaasta1978
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus5 / 5
KüteGaas
Turvalisus24/7
Lisaomadused
Linnaavaade
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrE
Class E
Asukoht
Aardla tn 5, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
800 m12 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
1,9 km30 minRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
800 m12 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
400 m7 minHaigla
2,1 km5 minVeterinaaria
1,7 km27 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
2,3 km6 minKeskkond
Raudtee
800 m12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 13. apr 2026 | 145 000 € | 2313 € / m² | Algne |
| 10. mai 2026 | 139 000 € | 2217 € / m² | -4.1% |