Müükapartment
Renovated Flat with Balcony in Palaiseau
224 000 €
4392 €/m²
3
Toad kokku
51 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is located on the second floor and features a modern kitchen and a large balcony. The property is fully renovated and includes built-in storage and bespoke wardrobes.
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus2
Lisaomadused
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, iadfrance.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
9 kmLennujaam
6 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

Renovated Flat with Balcony in Palaiseau
224 000 €
4392 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1936311
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 31. jaan 2026 | 229 000 € | 4490 € / m² | Algne |
| 18. veebr 2026 | 224 000 € | 4392 € / m² | -2.2% |