Müükapartment
Renovated Flat with Balcony in Boutonnet
203 000 €
3043 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
66.7 m²
Elamispind
14 m²
Terrass
Kagu
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat is situated on the third floor of a residence without a lift. The property features a 24 m² living area with a 14 m² balcony, two bedrooms with built-in wardrobes, and a loggia. The flat is located in the sought-after Boutonnet district of Montpellier, near public transport and local amenities.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
174 kWh/m²/yrC
Class C — 174 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
3 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

Renovated Flat with Balcony in Boutonnet
203 000 €
3043 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Sandrine MARTY
QUADRIMM
Viide: 21080
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.