Müükapartment
Renovated Duplex with Pool in Le Cannet
699 000 €
5730 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
122 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This spacious four-bedroom duplex apartment, recently renovated, is located on the ground floor of a five-owner building with a private garden and pool. It features a 50 m² living and kitchen area with a south-facing terrace, three bedrooms including a master suite with en-suite bathroom, and another bedroom with a separate shower room. The property offers two private parking spaces and is close t...
SeisukordRenoveeritud
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.