Müükhouse
Renovated Bungalow with Garden in Erpe-Mere
379 000 €
2493 €/m²
Erpe-Mere
3
Magamistoad
1
Vannitoad
152 m²
Elamispind
373 m²
Krunt
28 m²
Terrass
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom bungalow, recently renovated, is located in a quiet, green area of Erpe-Mere. It features a 28 m² terrace, a private garden, and parking options both indoors and outdoors. The property benefits from a central heating system, double glazing, and a fireplace, with convenient access to amenities and transport links.
Ehitusaasta1970
SeisukordRenoveeritud
Korrust1
Energiaklass
258 kWh/m²/yrC
Class C — 258 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrC
Class C
Asukoht
Erpe-Mere
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
1,0 km16 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
1,7 km26 minKeskkool
24 km1.0hÜlikool
2,6 km7 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m5 minRestoran
700 m10 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
2,0 km5 minHaigla
1,6 km25 minVeterinaaria
2,0 km31 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km18 minRand
10 km27 minKeskkond
Suurem tee
1,7 km26 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.