Müükapartment
Renovated Apartment with Sea View in Torrelamata
159 900 €
4997 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
32 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom apartment features a fully renovated interior and air conditioning. The property offers direct sea views and a south-facing orientation, located in the quiet residential area of Cabo Cervera, close to amenities and the beach.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
24 kmLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
25 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused

kitchen
Renovated Apartment with Sea View in Torrelamata
159 900 €
4997 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Sunny Casas
Viide: MLSC3534876
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.