Müükapartment
3-toaline korter Kesklinnas, Liivalaia 30
196 900 €
2690 €/m²
Liivalaia 30, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
3
Toad kokku
24/7
Turvalisus
73,2 m²
Elamispind
Kirjeldus
Renoveeritud 3-toaline korter üldpinnaga 55.9 m² asub teisel korrusel. Korteris on avatud köök, vannituba koos vanniga ja keldriboks. Asub Tallinna kesklinnas, kõigi eluks vajalike teenuste lähedal.
Ehitusaasta1940
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2 / 5
Lisaomadused
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: arcovara.ee, city24.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Liivalaia 30, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,3 km20 minLennujaam
2,8 km7 minHaridus
Lasteaed
0 m1 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
400 m7 minRestoran
100 m1 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
200 m3 minHaigla
0 m1 minVeterinaaria
100 m2 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,1 km5 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1,2 km19 minPhoto Tour

bathroom

3-toaline korter Kesklinnas, Liivalaia 30
196 900 €
2690 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Ariadna Reinio
Arco Vara
Viide: 3863401
Asukoht
Liivalaia 30, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 2. jaan 2026 | 224 000 € | 3060 € / m² | Algne |
| 16. jaan 2026 | 214 900 € | 2936 € / m² | -4.1% |
| 30. jaan 2026 | 209 000 € | 2855 € / m² | -2.7% |
| 27. veebr 2026 | 204 900 € | 2799 € / m² | -2.0% |
| 17. apr 2026 | 197 000 € | 2691 € / m² | -3.9% |
| 19. apr 2026 | 196 900 € | 2690 € / m² | -0.1% |