Müükapartment
Renovated Apartment with Garden in Grande Bastide
745 000 €
6478 €/m²
5
Toad kokku
115 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
24/7
Turvalisus
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom apartment features a large terrace and garden with a south-facing view. The property includes two garage boxes, situated in a secure residence near amenities in the sought-after Grande Bastide area.
Ehitusaasta1989
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus0 / 3
Energiaklass
138 kWh/m²/yrC
Class C — 138 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
18 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond

bedroom

Renovated Apartment with Garden in Grande Bastide
745 000 €
6478 €/m²
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.