Müükapartment
1-toaline korter Põhja-Tallinnas, Niine tn
58 000 €
1853 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
31,3 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
31,3 m²
Terrass
Kirjeldus
1-toaline mitteeluruum korter Põhja-Tallinnas, Niine tänaval. Renoveeritud umbes 20 aastat tagasi, seinad värvitud, põrandal laminaat. Korteri juurde kuulub oma boiler sooja vee jaoks. Kinnistul on kinnine hoov koos parkimiskohtade ja rohealaga. Asub teenuste ja ühistranspordi läheduses.
Ehitusaasta1946
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus0 / 4
KüteGaas
Lisaomadused
Aed
Linnaavaade
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, kv.ee
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
4 kmHaridus

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 68 000 € | 2173 € / m² | Algne |
| 21. jaan 2026 | 65 000 € | 2077 € / m² | -4.4% |
| 4. apr 2026 | 63 000 € | 2013 € / m² | -3.1% |
| 18. apr 2026 | 60 000 € | 1917 € / m² | -4.8% |
| 2. mai 2026 | 58 000 € | 1853 € / m² | -3.3% |