Müükapartment
Renovated Apartment with Balcony in Paris 15ᵉ
830 000 €
11 216 €/m²
3
Toad kokku
1
Magamistoad
74 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features a spacious double living room of approximately 45 m² and a modern kitchen with an island. The property includes a 5 m² balcony and is located on the third floor with a lift in a well-maintained 1970s building.
Ehitusaasta1972
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus3
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
170 kWh/m²/yrD
Class D — 170 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
35 kg CO²/m²/yrD
Class D — 35 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
12 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank

bedroom
Renovated Apartment with Balcony in Paris 15ᵉ
830 000 €
11 216 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Rudy Ponchateau | IAD FRANCE
Viide: 132409658
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.