Müükapartment
3-toaline korter Miidurannas, 104 m²
285 000 €
2740 €/m²
Miiduranna tee 29, Miiduranna, Viimsi vald, Harjumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
104 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
4,7 m²
Terrass
Kirjeldus
104 m² korter, mis sisaldab 3 tuba, rõdu ja panipaika. Kinnistul on oma saun ja gaasiküte. Asub Miiduranna külas, mere 200 m kaugusel, läheduses kauplused ja toitlustusasutused. Maja ehitatud 2007. aastal.
Ehitusaasta2007
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 3
Asukoht
Miiduranna tee 29, Miiduranna, Viimsi vald, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m7 minRaudteejaam
8 km21 minLennujaam
9 km23 minHaridus
Lasteaed
900 m15 minÜlikool
7 km19 minRaamatukogu
3 km9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
400 m6 minRestoran
500 m8 minPank
7 km18 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
1000 m15 minHaigla
9 km22 minVeterinaaria
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
1,0 km16 minKeskkond
Raudtee
100 m2 minPhoto Tour

bedroom

3-toaline korter Miidurannas, 104 m²
285 000 €
2740 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Leanika Bauman
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
Viide: 3852589
Asukoht
Miiduranna tee 29, Miiduranna, Viimsi vald, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 319 000 € | 3067 € / m² | Algne |
| 16. nov 2025 | 299 000 € | 2875 € / m² | -6.3% |
| 29. märts 2026 | 285 000 € | 2740 € / m² | -4.7% |
| 3. apr 2026 | 299 000 € | 2875 € / m² | +4.9% |
| 12. apr 2026 | 285 000 € | 2740 € / m² | -4.7% |
| 17. apr 2026 | 299 000 € | 2875 € / m² | +4.9% |
| 19. apr 2026 | 285 000 € | 2740 € / m² | -4.7% |
| 1. mai 2026 | 299 000 € | 2875 € / m² | +4.9% |
| 2. mai 2026 | 285 000 € | 2740 € / m² | -4.7% |