Müükapartment
Renovated Apartment with Balcony in Caen
149 999 €
3000 €/m²
2
Toad kokku
50 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment features a modern kitchen and a spacious living-dining area with a balcony offering a pleasant view. The property is located on the right bank of Caen, near the city centre, shops, and public transport.
Ehitusaasta1972
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalRand
13 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Renovated Apartment with Balcony in Caen
149 999 €
3000 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Era Universite
Viide: 11123
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. apr 2026 | 149 900 € | 2998 € / m² | Algne |
| 24. apr 2026 | 151 940 € | 3039 € / m² | +1.4% |
| 2. mai 2026 | 149 999 € | 3000 € / m² | -1.3% |