Müükapartment
Renovated Apartment in Maurès
48 000 €
762 €/m²
2
Toad kokku
63 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment requires renovation and features a garage and cave. The property is located on the first floor of a small copropriété in Maurès, with individual gas heating.
SeisukordVajab remonti
OmandKaasomand
Korrus1
KüteGaas
Lisaomadused
Maavaade
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: lesiteimmo.com, properstar.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
132 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Haigla
16 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
14 kmKeskkond

Renovated Apartment in Maurès
48 000 €
762 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Simonin Agence Immobilière
Viide: 858
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.