Müükapartment
Renovated Apartment in Jõhvi
37 000 €
771 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
48 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a modified layout with a living room, kitchen, and bathroom with shower. The property benefits from a renovated interior, including new plumbing, wiring, and windows, and is located near local amenities such as a kindergarten, school, and park.
Ehitusaasta1968
SeisukordRenoveeritud
Korrus2 / 5
Lisaomadused
Linnaavaade
Parkla
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
143 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
45 kmRaamatukogu
LähedalRand
10 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.