Müükapartment
Renovated 3-Bedroom Apartment with South Terraces in Urban Area
365 000 €
2310 €/m²
Koningin Astridlaan 178, 2800 Mechelen
3
Magamistoad
1
Vannitoad
158 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
1 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom apartment occupies the entire second floor, offering 158 m² of living space. The open-plan living area with kitchen was fully renovated in April 2026, featuring two south-facing terraces. The property includes a recently renovated bathroom and separate WC, modernised electrical system, and a private cellar, with convenient access to schools, shops, and public transport.
Ehitusaasta1966
SeisukordRenoveeritud
Korrus2 / 1
Energiaklass
0 kWh/m²/yrB
Class B
Asukoht
Koningin Astridlaan 178, 2800 Mechelen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,0 km16 minLennujaam
12 km31 minHaridus
Lasteaed
700 m10 minKeskkool
15 km38 minÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m3 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
500 m8 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
2,3 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
2,1 km6 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km26 minRaudtee
1000 m16 minPhoto Tour

Asukoht
Koningin Astridlaan 178, 2800 Mechelen
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.