Müükhouse
Renaissance Bastide with Pool in Albi
459 000 €
1836 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
250 m²
Elamispind
2036 m²
Krunt
30 m²
Terrass
Kirjeldus
This eight-bedroom, five-bathroom property is a fully renovated ancient bastide located near Albi. It features a private courtyard, a 10m x 5m secured pool, and a 45m² pool-house. The property includes a 30m² covered terrace, a 19m² artist's studio, and a 2,036m² walled garden with views of the countryside.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
70 kmHaridus
LähedalRand
10 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.