Müükhouse
Recent Villa with South Garden in Murviel-lès-Béziers
245 000 €
2663 €/m²
Murviel-lès-Béziers
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
92 m²
Elamispind
225 m²
Krunt
Põhi
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom villa, built in 2019, features a south-facing garden with a 15 m² wooden terrace and a pergola. The property includes a double garage, two parking spaces, and a carport. Inside, there is an open-plan kitchen, a living room with a cosy seating area, and a separate WC on the ground floor. The upper floor contains three bedrooms with built-in wardrobes, a bathroom with a shower, and...
Ehitusaasta2019
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
68 kWh/m²/yrA
Class A — 68 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Murviel-lès-Béziers
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
7 km19 minLennujaam
67 km2.9hHaridus
Lasteaed
5 km13 minAlgkool
200 m4 minKeskkool
0 m1 minÜlikool
12 km32 minRaamatukogu
2,9 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
100 m1 minRestoran
2,4 km6 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
100 m2 minHaigla
12 km30 minVeterinaaria
2,6 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
3 km9 minPhoto Tour

living room
Recent Villa with South Garden in Murviel-lès-Béziers
245 000 €
2663 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Barbara DOUVENOT
SAFTI
Viide: 1650531
Asukoht
Murviel-lès-Béziers
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 27. veebr 2026 | 270 000 € | 2935 € / m² | Algne |
| 21. märts 2026 | 265 000 € | 2880 € / m² | -1.9% |
| 24. apr 2026 | 255 000 € | 2772 € / m² | -3.8% |
| 13. mai 2026 | 245 000 € | 2663 € / m² | -3.9% |