Müükapartment
Rearranged Apartment with Panoramic View in San Polo Dei Cavalieri
87 000 €
829 €/m²
Via Monte Gennaro 5, San Polo Dei Cavalieri
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
105 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment, located centrally in San Polo dei Cavalieri, features a spacious living room and an open-plan kitchen. The property benefits from east/west exposure, ensuring natural light throughout the day. It includes a single bathroom and has been recently renovated with new aluminium windows, acoustic insulation, and security features.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus2
Asukoht
Via Monte Gennaro 5, San Polo Dei Cavalieri
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
4 km12 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
8 km21 minÜlikool
21 km56 minRaamatukogu
3,0 km8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km8 minToidupood
2,9 km8 minRestoran
100 m2 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
6 km16 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km17 minRand
30 km1.3hKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
2,7 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.