Müükapartment
Rear-Facing Studio with Balcony in Cenisia, Turin
97 000 €
2425 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
40 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This studio apartment, located on the third floor of a building from the early 1900s, features a south-facing orientation for optimal natural light. The property includes a fully furnished kitchen-living area, a mezzanine bedroom, and a balcony overlooking an internal courtyard. Additional amenities include a basement cellar and centralised heating, with low annual maintenance costs.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmKeskkool
6 kmÜlikool
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.