Müükapartment
Raised-Floor Apartment with Private Garden in Giugliano
175 000 €
2188 €/m²
Via Pigna, 37, 80014 Giugliano In Campania, Napoli
3
Toad kokku
2
Vannitoad
80 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
40 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment includes a private garden of approximately 40 m² and two parking spaces within a park. The property, renovated in 2010, features a separate kitchen and is situated on a raised floor with lift access.
Ehitusaasta2010
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
G
Class G
Asukoht
Via Pigna, 37, 80014 Giugliano In Campania, Napoli
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
6 km15 minMetroopeatus
4 km10 minLennujaam
10 km26 minHaridus
Lasteaed
2,0 km31 minKeskkool
9 km22 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
1,8 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
900 m15 minRestoran
1,5 km23 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
2,3 km6 minHaigla
1,9 km30 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
12 km32 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.