Müükapartment
4-room apartment in IT
205 000 €
2662 €/m²
4
Toad kokku
1
Vannitoad
77 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1000 m16 minLennujaam
48 km2.1hHaridus
Lasteaed
600 m9 minKeskkool
13 km33 minÜlikool
2,8 km7 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
500 m8 minRestoran
300 m4 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
300 m5 minHaigla
500 m7 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
13 km34 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
400 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.