Müükapartment
4-room apartment in IT
579 000 €
5462 €/m²
4
Toad kokku
2
Vannitoad
106 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
1,2 km19 minMetroopeatus
4 km10 minLennujaam
20 km51 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minKeskkool
8 km22 minÜlikool
2,0 km5 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m3 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
2,2 km6 minHaigla
2,8 km7 minVeterinaaria
200 m2 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
14 km36 minKeskkond
Suurem tee
400 m6 minRaudtee
1,2 km18 minPhoto Tour