Müükapartment
4-room apartment in IT
14 000 €
125 €/m²
4
Toad kokku
2
Vannitoad
112 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km8 minRaudteejaam
18 km48 minLennujaam
47 km2.0hHaridus
Lasteaed
2,8 km7 minÜlikool
8 km20 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,0 km31 minToidupood
2,8 km7 minRestoran
400 m7 minPank
4 km11 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
2,8 km7 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km11 minRand
5 km13 minKeskkond
Raudtee
5 km12 minPhoto Tour