For Saleapartment
4-room apartment in IT
€140,000
€1,538/m²
4
Total rooms
1
Bathrooms
91 m²
Neighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
1,000 m16 minTrain station
12 km31 minAirport
23 km59 minEducation
Kindergarten
2.6 km7 minUniversity
5 km12 minLibrary
3 km9 minShopping & Services
Supermarket
4 km10 minGrocery store
1.3 km21 minRestaurant
1.8 km28 minBank
1.8 km28 minHealthcare
Pharmacy
1.9 km30 minDoctor
5 km13 minHospital
4 km11 minVeterinary
2.8 km7 minLeisure & Nature
Park
1.3 km20 minBeach
2.4 km6 minEnvironment
Railway tracks
1.3 km20 minPhoto Tour