One
Place
one-place.com
One
Place
Avaleht
Otsing
4-toaline korter asukohas IT
Pildid puuduvad
Müük
apartment
4-room apartment in IT
495 000 €
3367 €/m²
4
Toad kokku
2
Vannitoad
147 m²
Elamispind
Asukoht
Täpne asukoht
4-toaline korter asukohas IT
495 000 €
3367 €/m²
Vaata algset kuulutust
Avaldatud
Wikicasa
Avaldaja
Appartamento in vendita, Cascina. Quadrilocale , Nuovo con terrazzo e posto auto, 147 mq
Viide: Ag
Asukoht
Täpne asukoht
Sarnased kinnistud
Vaata algset kuulutust
4-toaline korter asukohas IT - One Place