One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample
1 / 13
ÜürTubaEraldi tubaÜhiskorterÜhine tuba

Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

600 € / kuus
6 €/m²
Dreta Eixample, Eixample, Barcelona Capital, Barcelona
6
Toad kokku
6
Magamistoad
2
Vannitoad
100 m²
Elamispind

Kirjeldus

This private room is part of a six-bedroom shared flat located in the Dreta de l'Eixample, Barcelona. The flat is fully furnished and features a kitchen equipped with a cooker and washing machine. Situated in a building with an elevator, the property includes utilities such as electricity, water, gas, and Wi-Fi, but does not offer air conditioning, a balcony, or parking. The vibrant Dreta de l'Eix...

Lisaomadused

Lift
Möbleeritud
Parkla
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: tucasa.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Dreta Eixample, Eixample, Barcelona Capital, Barcelona
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
200 m3 min
Raudteejaam
300 m5 min
Metroopeatus
200 m4 min
Lennujaam
11 km27 min

Haridus

Lasteaed
200 m3 min
Keskkool
4 km10 min
Ülikool
900 m14 min
Raamatukogu
300 m5 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
100 m1 min
Toidupood
100 m1 min
Restoran
100 m1 min
Pank
0 m1 min

Tervishoid

Apteek
100 m1 min
Arst
100 m2 min
Haigla
500 m7 min
Veterinaaria
300 m5 min

Vaba aeg ja loodus

Park
100 m1 min
Rand
2,6 km7 min

Keskkond

Raudtee
100 m1 min

Photo Tour

Köök - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

kitchen

Esik - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

hallway entrance

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

bathroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

bedroom

Rõdu - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

balcony

Vannitoad - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

bathroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

bedroom

Magamistoad - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

bedroom

Köök - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

kitchen

Köök - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

kitchen

Köök - Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample

kitchen

Private Room in Shared Flat, Dreta de l'Eixample
600 € / kuus
6 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Tu CasaTu Casa
Avaldaja
SPOTAHOME
Viide: 1502952
Asukoht
Dreta Eixample, Eixample, Barcelona Capital, Barcelona
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.