Müükapartment
4-bedroom apartment in Uccle
2 250 000 €
5357 €/m²
Avenue Van Bever 3, 1180 Uccle
4
Magamistoad
3
Vannitoad
420 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
105 m²
Terrass
SeisukordUus
Korrus1 / 2
Lisaomadused
Aed
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
103 kWh/m²/yrC
Class C — 103 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue Van Bever 3, 1180 Uccle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
1,6 km25 minMetroopeatus
4 km10 minLennujaam
13 km35 minHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minAlgkool
4 km11 minKeskkool
2,4 km6 minÜlikool
3 km8 minRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m12 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m4 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
1000 m15 minArst
700 m11 minHaigla
2,5 km7 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
1,0 km16 minRand
22 km58 minKeskkond
Raudtee
1,5 km23 minPhoto Tour

Asukoht
Avenue Van Bever 3, 1180 Uccle
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.