Müükhouse
Prefabricated House with Terrace in Agde
319 000 €
2615 €/m²
5
Toad kokku
122 m²
Elamispind
456 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom prefabricated house offers approximately 122 m² of living space. Features include an open-plan kitchen, terrace, balcony, garage, and a basement with additional rooms. The property sits on a 456 m² enclosed plot.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Prefabricated House with Terrace in Agde
319 000 €
2615 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cazals's Immo
Viide: 1566-CAZALSSIMMO
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 369 000 € | 3025 € / m² | Algne |
| 4. märts 2026 | 349 000 € | 2861 € / m² | -5.4% |
| 15. mai 2026 | 319 000 € | 2615 € / m² | -8.6% |