Müükapartment
3-room apartment in Cordoba
56 000 €
982 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
57 m²
Elamispind
OmandTäis
Korrus3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
108 kmHaridus
LähedalRand
71 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.