Müükapartment
5-bedroom apartment in ES
950 000 €
6333 €/m²
5
Magamistoad
2
Vannitoad
150 m²
Elamispind
Korrus5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool
LähedalRand
4 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.